بچه قبرستونی

 
برج شمال تهران روی قبرستان 3200 ساله احداث شد! + تصاویر
 

وجود اشیاء در کنار اجساد مردگان قیطریه نشان می دهد که ساکنان تهران در 1200 سال پیش از میلاد به زندگی پس از مرگ اعتقاد داشته‌اند. اکنون اما این نشانه های کهن در زیر برج ها مدفون و از دیده ها پنهان شده است، با این وجود هویتی که در شمال پایتخت وجود دارد، برای همیشه در اذهان مردم می ماند.

قیطریه را به برج های بلند می شناسند. منطقه ای بالا نشین در تهران. قیطریه اما گورستان است. گورستانی پر از گورهای مردمان دوره عصرآهن. دوره متجلی در تاریخ ایران که باید از نو شناخت.

به گزارش شفقنا به نقل ازخبرگزاری میراث فرهنگی؛ همین منطقه خوش آب و هوایی که در جنوب شرقی تجریش قرار دارد، از شمال به دزاشیب و از جنوب به دروس و قلهک، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به چیذر و اختیاریه می‌رسد، سال 1347 ، شاهد یکی از بزرگترین اکتشافات باستان شناسی دنیا بود.

 

...

حالا یه ریزه من تو ادامه اش بنویسم  ./ می بینید ملت ما چقدر فهیم تشریف دارن ./ چقدر هوشیارن ./ میخشون رو صاف یه جایی می کوبن که بتونن به نحو احسن همه چیز رو نابود کنن ./ این به معنای تمام بی شعوری نسل حاضره که فقط می خواد بگه من با پول هر غلطی می تونم بکنم ./ حتی تاریخ جهان رو به هم بریزم ./ به حال انسانیت و بشریت دیگه گریه کردن هیچ فاید ه ای نداره ./ مستقیم باید زد به تمام فرهنگ مزخرف این مردم ./ مردمی که تمام شعورشون تو اسکناسهایی خلاصه می شه که پر از کثافته ./ روزی تمام این برجها رو سرتون خودتون و بچه هاتون خراب می شه ./ روزی که خیلی دور نیست ./ عمر ما کفاف می ده ./

/ 0 نظر / 8 بازدید